DanubiSoft

Karrier

A DanubiSoft mindig nagy hangsúlyt fektetett arra, hogy a csapatában dolgozók kellemes, barátságos és inspiratív munkakörnyezetben végezhessék munkájukat, kreativitásukat felhasználva.
Annak érdekében, hogy a cégen belüli csapat egységét erősítsük évente számos alkalommal csapatépítő programokon veszünk részt. Ennek keretein belül az évek során lehetőségünk nyílt többek között csapatépítő sörkóstolásra; borkóstolásra; adrenalinban gazdag paintball mérkőzésre és új élményekkel teli disznóvágásra is.
Amennyiben kedvet kapott, hogy csapatunk elkötelezett tagja legyen, jelentkezzen az alábbi pozícióink egyikére:
Nyitott pozícióink

A Danubisoft Kft. folyamatosan bővülő, fiatal, csapatába keresünk kezdő és munka-tapasztattal már rendelkező termelésirányítási és ERP tanácsadókat.

A termelésirányítási, vállalatirányítási és termeléstervező rendszereink bevezetése során neked is részed lehet abban a kivételesen izgalmas folyamatban, melyben ügyfeleinket velük közösen, lépésről-lépésre, egy egyre hatékonyabb és folyamatosan növekvő pályára állítjuk át. Nincs két egyforma ügyfél, nincs két egyforma projekt és nincs két azonos probléma. Ha érdekelnek az emberek, a folyamatok, a szoftverek, ha érdekel a gyártás és az ERP világa, akkor csatlakozz hozzánk, és legyél te is a tanácsadó csapatunk tagja.

Termelésirányítási és ERP Tanácsadó

A jelölt feladatai:

  • Ügyfelek vállalati folyamatainak megismerése, megértése és dokumentálása
  • Ügyfelek folyamatainak átalakítása a hatékonyabb működés érdekében
  • Termelésirányítási-, Vállalatirányítási és Termeléstervező rendszereink bevezetése az ügyfeleknél
  • Ügyfelek oktatása a szoftvereink használatára
  • Egyedi ügyféligények megértése és közvetítése a fejlesztők felé
  • A projektfeladatok és a projekt-előrehaladás adminisztrációja
  • Ügyfelekhez való utazás

Az ideális jelölt szakmai kompetenciái:

  • Alapvető szoftverismeretek
  • Gyártási folyamatok ismerte
  • Logisztikai folyamatok ismerete
  • Logisztikai, gyártáslogisztikai tapasztalat
  • Ügyviteli, pénzügyi és könyvelési ismeretek
  • ERP rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

Az ideális jelölt személyiségjegyei:

  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Komplex problémák megértési képessége és globális látásmód
  • Dinamikus és agilis személyiség
  • Kiváló a kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Határozottság és célorientáltság
  • Jó szervezőkészség
  • Rugalmasság
  • Magabiztos előadókészség
  • Csapatszellem

A jelölttel kapcsolatos elvárások:

  • Utazási hajlandóság
  • Jogosítvány

Előnyként az alábbiakat vesszük figyelembe:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Projekt- vagy projekt management tapasztalat
  • Oktatási vagy előadási tapasztalat
  • Logisztika, műszaki management vagy más releváns képzés vagy diploma

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Izgalmas projektek
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Nyitott és segítőkész vállalati kultúra, családias légkör
  • Rugalmas munkavégzés
  • Céges telefon
  • Céges laptop
  • Sok utazás (esetenként külföldre is)

Fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a jobs@danubisoft.hu email címre várjuk. Ha bizonytalan, vagy csak kérdezni szeretnél, keress bátran bennünket!

Bízunk benne, hogy hamarosan téged is csapatunkban üdvözölhetünk.

A DanubiSoft Kft. folyamatosan bővülő, fiatal, pécsi és szegedi csapatába is keresünk kezdő és munkatapasztattal már rendelkező fejlesztőket.

Alkalmazásaink fejlesztése során érdekes feladatok megoldásában lehet részed. Termelésirányítási és gyártástervezési szoftvereinket kifejezetten gyártó vállalatoknak készítjük. Ügyfeleink között a legkülönbözőbb termelő iparágak hazai és külföldi vállalatai is megtalálhatók.

Meglévő megoldásainkhoz kapcsolódóan új projektekben vehetsz részt, és új fejlesztésekbe bekapcsolódva modern technológiákkal ismerkedhetsz meg. Ha szereted a kihívásokat, a járatlan utakat, akkor csatlakozz hozzánk, és legyél te is a fejlesztő csapatunk része.

Szoftverfejlesztő (C++) Pécs/Szeged

Feladatok:

  • Gyárak, termelő vállalatok által használt asztali és mobil szoftverek fejlesztése C++ és C# nyelven
  • Termelésirányítási rendszer új funkcióinak fejlesztése és a hibák javítása
  • Részvétel új funkciók, algoritmusok tervezésében
  • Új multiplatform és webes technológiákra épülő projektekben való részvétel
  • Ügyfelek támogatása

Elvárásaink:

  • C++ nyelv ismerete
  • OOP elvek ismerete
  • Algoritmusok tervezésének és implementálásának képessége
  • Analitikus gondolkodás
  • Önálló és proaktív munkavégzés

Előnyök:

  • C# nyelv ismerete
  • .Net 5.0 vagy 6.0 keretrendszer ismerete
  • Git vagy egyéb verziókezelővel szerzett tapasztalat
  • Agilis módszertanokon alapuló fejlesztési tapasztalat (Scrum, Kanban)
  • REST alapú kommunikáció
  • Blazor WASM vagy Xamarin Forms ismerete
  • Többrétegű és Cloud architektúrák ismerete
  • Mesterséges intelligencia tapasztalat (genetikus algoritmusok, neurális hálók)

  • Szakmai kihívások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szabályozott folyamatok
  • Nemzetközi ügyfelek, kiváló referenciák
  • Fiatal, dinamikus, agilis csapat
  • Csapatépítő tréningek
  • Részben otthonról is végezhető munka

Munkavégzés helye Pécs vagy Szeged, de home office is lehetséges.

Fényképes szakmai önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a jobs@danubisoft.hu email címre várjuk.

Ha bizonytalan vagy, vagy csak kérdezni szeretnél, keress bátran bennünket! Akár pályakezdő vagy, akár több éves tapasztalattal rendelkezel, téged is várunk fejlesztő csapatunkban.